הצהרת נגישות

נגישות אתר

אנו בחברת לייטון רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי לכלל לקוחותינו.

בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות על מנת לאפשר לכל אדם בעל מוגבלות לקבל את השירותים אותם מספקת חברתנו באופן עצמאי ושוויוני.

כחלק מפעולות ההנגשה פעלנו להנגיש את משרדינו, וביצענו את ההתאמות הנדרשות על מנת לעמוד בכל תקני הנגישות. המשרדים נגישים באופן מלא.

כמו-כן ביצענו את הפעולות הנדרשות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו ואנו פועלים להנגיש כל אירוע ופעילות שמקיימת החברה.

נגישות באינטרנט

התאמות הנגישות באתר האינטרנט של החברה בוצעו בהתאם להתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי (ת”י 5568) קווים מנחים לנגישות תכנים  באינטרנט המבוסס על הנחיותWCAG-Web Content Accessibility Guidelines 2.0 לרמה AA ובכפוף לשינויים וההתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. 

תקינה – אתר האינטרנט של חברתנו נתמך על ידי הדפדפנים הנפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר, יכולים לעשות זאת באמצעות לחיצה בו זמנית על מקשים “Ctrl” ו “+” (קונטרול ופלוס) . כל לחיצה על צמד המקשים הללו תגדיל את התצוגה , על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים”Ctrl” ו- “-” (קונטרול ומינוס).

4.הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש “Tab”תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה בו זמנית על המקשים “Tab” +”Shift” תחזיר את הסמן לקישור הקודם. לחיצה על מקש “Enter” תפעיל את הקישור המסומן.

תמיכה בטכנולוגיות מסייעות – אתר האינטרנט שלנו הינו אתר נגיש המותאם לשימוש אנשים עם מוגבלות, לרבות לאנשים עם מוגבלות ראייה או עיוורים ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

יצירת קשר 

נציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר האינטרנט, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים.במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו מידע שאינו נגיש לרבות תמונות, מסמכים, טבלאות, מצגות וכו’ ו/או במידה  וברצונכם לקבל מידע ו/או עזרה, הנכם מוזמנים לפנות אלינו :

דואר אלקטרוני : Desk@lightone.com

פנייה באמצעות “צור קשר” באתר האינטרנט:

יצירת קשר – Lightone – לייטון

פנייה באמצעות הדואר: לייטון בע”מ , מושב חמד משק 70 5029500

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות אתר האינטרנט ואת כלל השירותים הניתנים על ידי חברתנו, לרבות פעילויות הדרכה ושיווק, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בהם עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח. 

פרטי רכז הנגישות של החברה: עו”ד אילן אהרוני- היועץ המשפטי של הקבוצה  טלפון: 073-2330120 דוא”ל: iaharony@gmail.com

 הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 15/1/2021 הצהרה זו נעשית למען הזהירות בלבד ואין בה כדי להודות בתחולה של הוראות דין כלשהן.

.

Call Now Button דילוג לתוכן